KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14424060

nr 1442 4060

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålningar, 3 st. Signerade, -89-90. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 16x37 + 25x18-31x26 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:34:15

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann